Ціни та локації масажу
 

Студія "SAVA"

Доставка краси та здоров'я

Це комплекс унікальних послуг для вашого здоров’я та краси, що будуть надаватись вам чи у домашній затишній обстановці, чи під час обідньої перерви у вашому офісі чи, навіть, в номері готелю, якщо ви знаходитесь у відрядженні.

Основна риса нашої студії - ми забезпечуємо не тільки якісні послуги, що надаються професійними спеціалістами, але й доставляємо виконання цих послуг в зручне для вас місце.

Серед наших послуг зараз понад 10 видів масажу: антицелюлітний, спортивний, офісний, баночний, лімфодренажний та інші. Процедури з обгортання та сповивання, мануальна терапія.

У найближчий час в нашу команду добавляться ще перукарі та спеціалісти з манікюру.

 

Оберіть Вашу локацію


Наші майстри приїдуть до вас додому або в офіс, на дачу або в номер готелю


 
 

Сіль для ванни в подарунок


Замість метушні в дорозі, після сеансу ми пропонуємо розслабитися у соляній ванні і отримати цим максимальний результат від сеансу.

Ми не просто даруємо якусь дрібничку - ми продовжуємо сеанс. По суті, ми даруємо ще одну послугу, яка поліпшить ефект від масажу, отримати яку можливо тільки замовивши послугу додому.

На випадок, якщо немає ванни - цю сіль можна використовувати і у ванночки для ніг, або для рук.


Антицелюлітний
Це досить дієвий спосіб позбавитись целюліту і жирових відкладень на животі, стегнах і сідницях. Антицелюлітний масаж поліпшує кровопостачання у м'язах, прискорює метаболічні процеси. Також відбувається виведення жирів через прискорення руху лімфи.
Класичний
Призводить до розслаблення м'язів, повертає в норму опорно-рухові функції, покращує потік крові і лімфи та загальний стан пацієнта.
Лімфодренажний
Це детоксикація організму. Завдяки йому виводиться зайва рідина та продукти обміну, що накопичуються в організмі. Цей масаж покращує циркуляцію лімфи та розширює судини.
Спортивний
Призначений для людей, які активно займаються спортом. Основними завданнями спортивного масажу є підтримка хорошої тренувальної форми, поліпшення загальних показників організму, забезпечення відновлення між тренуваннями, або реабілітації у випадку травми.
Медовий
Це масаж, де розминання поєднуються з цілющим впливом меду. Багато корисних речовин, вітамінів, макро- і мікроелементів проникають в шкіру, роблять її пружною і еластичною.
Баночний
Виконується за допомогою спеціальних банок, що створюють на певних ділянках тіла вакуум. Це призводить до того, що до шкіри приливають рідини організму і відбувається виведення зайвої вологи і токсинів крізь пори.
Розслабляючий
Спрямований на зняття фізичного та нервового напруження. Масажист опрацьовує кожну ділянку тіла. У пацієнта поліпшується загальне самопочуття, проходить втома. Це добрий варіант відпочинку для всього тіла на 100%.
Офісний масаж
Послуга для працівників, що цілими днями сидять за комп'ютером. Це прекрасна нагода відновити сили ті підняти продуктивність праці. Виїзд масажиста в офіс можна презентувати в якості приємного сюрпризу своєму колезі чи керівнику.
Обгортання
Це процедура, яка проводиться для корекції фігури та лікування целюліту. Вона сприяє активізації лімфообігу в тканинах, і в результаті організм очищається від токсинів, шлаків, скупчення зайвої рідини.
Сповивання
Процедура сповивання виробляється за допомогою особливої косметики. В основі препаратів використовуються ефірні масла – біологічно активні речовини. Сама методика сповивання є нанесення на шкіру людини терапевтичних речовин які забезпечують найбільш високу активність лосьйонам, якими просочуються бинти. Потім проводиться вологе сповивання тіла бинтами.
 

Ціни


Промо-пакети на наші послуги массажу


Чим більше замовлення - тим дешевше сеанс. Максимально гнучкий вибір послуг і супутніх умов. Знижки для вашої родини.

Масаж від 1 275 гривень за сеанс!*

*Вартість залежить від обраного вами пакету чи курсу на отримання послуг.

Залишились запитання?


Якщо у вас залишились питання, будь ласка зверніться до наших фахівців за додаковою інформацією або, якщо ви маєте пропозиції щодо співпраці, надсилайте їх на зазначену електронну скриньку.


 
Замовлення